Comarch cdn xl cennik

Program comarch xl stanowi to zwiększony system klasy ERP wspomagający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest stosowane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmniejszych, kilkuosobowych do popularnych firmie posiadających sporo oddziałów na wszystkim świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej stopy są znane w następujących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - ziemia oraz kierowanie stanem magazynowym, - obieg krajowy i fizyczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz zarządzanie relacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl przedstawiam się bardzo rozbudowanymi ofertami oraz potrafi budowę modułową. Pozwalam to ogromne możliwości tworzenia rozwiązania dopasowanego do realnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w obszary, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest wybierany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest wnikliwą analizą całych procesów a też potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście pozwoli na uzyskanie dużej wydajności w medium. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję i system w projekcie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie odczuwa potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz utrzymania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Kupią one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Mienie nowych wersji technologicznych zezwala na dostosowanie oferty biura do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest uzyskiwany w ponad 5000 przedsiębiorstw w pełnej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane