Comarch optima export xml

Firma Comarch stoi na polskim rynku od ponad 20 lat. To bardzo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania i jednocześnie jedna z najzdrowszych firm informatycznych w Polsce. Firma ma oddziały zagraniczne – kiedy na przykład Comarch Software Ag z stolicą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz systemów bilingowych i programów lojalnościowych oraz systemów EDI.

Marka Comarch ERP została opracowana dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla małych oraz małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich wyrobów marka stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Podaje on pomożenie działań marketingowych i partnerstwo i opiekę regionalnego opiekuna. Partnerzy uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach handlowych i wyjątkowych, dla ich pracowników przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Stanowią ostatnie projekty budujące społeczność profesjonalistów. A o wartości Programu Partnerskiego świadczy usługa w przybyciu do potencjalnych odbiorców i promocja na częściach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy świadczą usługi na najszerszym poziomie właśnie dla obecnych, kiedy a dla przyszłych klientów. Aktualnie Comarch Partnerzy to również 900 firm, polecających się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz widoczny na stronicy www. Pierwszy etap weryfikacji to przyjście z Przedstawicielem Comarch. Po tym spotkaniu należy zrobić cykl szkoleń autoryzacyjnych, które wynikają nie tylko konkretnych produktów także ich modułów, ale też zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o pomocy.