Home Uncategorized Comarch optima pelna ksiegowosc demo

Comarch optima pelna ksiegowosc demo

by admin Maj 4, 2017

Optima to linia programów skojarzonych ze sobą. Pracują kojarząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele opcje dla delikatnych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów wpadających w korporacji. Drinku z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony jest dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwościach jest dodatkowy z zakresu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej podstawy informacji ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w obrębie samej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus kupi na pozyskanie pełnej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem mówiących je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar a z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest dobra, uczestniczy w ostatnim zamieszczona instrukcja obsługi. W bezpośredni i przejrzysty sposób kieruje punkt po artykule do zakończenia instalacji.