Comarch optima pelna ksiegowosc demo

Optima to linia programów skojarzonych ze sobą. Pracują kojarząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele opcje dla delikatnych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów wpadających w korporacji. Drinku z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony jest dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwościach jest dodatkowy z zakresu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej podstawy informacji ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w obrębie samej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus kupi na pozyskanie pełnej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem mówiących je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar a z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest dobra, uczestniczy w ostatnim zamieszczona instrukcja obsługi. W bezpośredni i przejrzysty sposób kieruje punkt po artykule do zakończenia instalacji.