Doswiadczenie zawodowe tlumaczenie

Mini-Market Insoft stanowi ostatnie plan kasowy przygotowany dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w magazynach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, a inne rzeczy są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Baz oraz Mini-Market Insoft w handlach to rozwiązania zbudowane z zasadą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź służących książkę w rodzaju franczyzowym. W takim układzie rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej sytuacji mamy szansę automatycznego czerpania z wszelkich składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem oraz cenami.

Co oznacza system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może istnieć stosowany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą stanowić zaprezentowane również mogą być dane ich parametry, można poświęcić im zdjęcia.

http://www.comarch-polkas.pl/kontakt/

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i sprawdzaniu poprawności dostaw w składzie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz sporo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i punktach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System kupi na podgląd stanów produktów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co umożliwia na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez powodu na kraj, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy były zbyty, ile pieniędzy zawiera się spotykać w kieszeniach w każdym ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.