Ekran dotykowy 55 cali

GASTRO POS jest programem, który powoduje na mocną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko ciekawy organizm na zbytu gastronomicznym zajmuje się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w roli kelnerom oraz tymże jednym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych i czasochłonnych szkoleń, i bardzo prymitywna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z pełną paletą funkcji, bardzo dobra sprawdzi się w nie tylko w ścisłym, pojedynczym lokalu, lecz i w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom i modułom GASTRO POS jest niezwykle sprawnym systemem, jaki zyskamy na zbytu. W relacji od profilu lokalu, albo istnieje więc bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najzdrowsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak również sukcesu jaki tworzy. W relacje od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel ma wstęp do ludziach opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z sposobami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.