Gastro szef pdf

Program Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową przedsiębiorstwa w oparciu o dokumenty magazynowe, a ponadto sprzedaż , która została wykonana na miejscach kelnerskich.

Kontrola zużycia materiałów na bazie wprowadzonych kart kalkulacyjnych program robi odpowiednie rozchody składników dań, wylicza kalkulacje, marże, wsad do kotła, a ponadto zapotrzebowanie na nowe składniki. Informacje pomysłu są podstawą rejestracji materiałowej w sumach nabycia oraz gastronomicznych, również z automatyczną dekretacją do dobrych programów finansowo-księgowych.
Zgoda z urządzeniami fiskalnymi
Wysyłanie informacjach z kasami jest dwukierunkowe. Z jakiejś strony GASTRO SZEF doprowadza do kas dane o składnikach, grupach towarowych, kelnerach; z nowej części uzyskuje z kas informacje o sprzedaży przygotowanych potraw, obrocie syntetycznym każdej kasy oraz wszystkiego kelnera. Dzięki takiemu rozwiązaniu kasy fiskalne po pierwszym zaprogramowaniu przez serwis, nie zmuszają obsługi do żadnych umiejętności programowania, gdyż całość przesyłania informacji wykonywana jest poprzez program Gastro.
Dokładne analizy i raporty
Użycie nowej metody OLAP umożliwia mienie własnych analiz w jakimkolwiek przekroju. Analizy mogą wspierać tą pracę kierownictwa np. odpowiedzą na pytanie jak wskazuje nowa promocja, jak leczyć w działaniu decyzji, które są cel strategiczny przez wsparcie w szukaniu nowych trendów rynkowych i pozytywniejszy wgląd w rezultaty wcześniej podejmowanych działań.
Gastro że istnieć zużyte i dopasowane w kilku lokalach. Właściciel w biurze może centralnie zarządzać siecią barów czy restauracji. System Gastro jest skalowalny. Istotnym elementem pełnemu jest istotny program Gastro SZEF, który przez łącza internetowe,ma możliwość wysłania informacji pomiędzy lokalnymi wyposażonymi w katalog.
W relacji od organizacji możliwa jest całościowa centralizacja wprowadzanych informacji, kiedy i prosto w samych lokalach. Niezależnie od tego, wychodzą spośród niego do domów dane o asortymencie, którym mogą korzystać kasy fiskalne, o organizacji lokalu, o wynegocjowanych cenach kupna i sprzedaży.