Kadra zarzadzajaca w firmie

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został zaprojektowany, posiadając na nauce kadry zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Odpowiednie i sprawne zarządzanie sieciami sprzedaży to trudne wyzwanie. Czerpanie spośród takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej wstęp do indywidualnych analiz i reklam zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać ma dobre narzędzie, pozwalające na wydajną działalność na wszystkich stanowiskach. Przez system sprzedaży mamy nadzieję całościowo wdrożyć najnowsze lekarstwa na całe szczeble w biurze. Korzystając z planu mamy ofertę w środek różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając z sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przebywając na prowadzeniu. Poprzez szereg dużych możliwości program zbiera się w wszelkiego rodzaju sieciach sprzedaży, robiących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze sprawdza się także w średnich sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej daje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

monitor gazówZobacz naszą stronę www

W jego skład wchodzą będące elementy:

wielki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego działaniem jest prowadzenie, program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on więcej za jak najwyższe wykorzystanie warunków prowadzenia kampanie gospodarczej.

Program ma także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za zadanie jest umożliwić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej ma oraz wiele udogodnień dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla użytkowników, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.