Krajalnica 210p

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: wysoka marka oraz przystępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na stanowisku". Jest dość dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to materiał, oddany do cięcia przede wszystkim pozostałego rodzaju wędlin i ciała, ale z powodzeniem prawdopodobnie być używany oraz do pisania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i duże plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i niezwykle precyzyjna, a stosowanie jej - w pełni bezpieczne. Każde punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i zrobione z tak trwałych, popularnych w oczyszczaniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Wszystek temat tego dania, który zamierza wszą relację z żywnością, jest stworzony z elementów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz pamiętał tego problemu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią efekty do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować danie do ostatniego, by znów działało "jako nowe".