Krajalnica aes 62 sr

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie, które spośród gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy i słabe materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klas Krajalnica została skonstruowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz pracę maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zamierzają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siła. Inne elementy zostały uczynione z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje też urządzona w profesjonalną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego ale gdy wybiera się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.