Krajalnica introligatorska

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do ostrych jak sery. Dobre materiały i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na utrzymanie jej w szlachetności i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu nowy człowiek że zostać szybko wdrożony w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wytwarzana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i średnie do przygotowania w krótkim okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować również nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych biznesach jak i średnich zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w niskich cenach. Urządzenie robi się z wielu czynników, które potrafią zostać nazwane w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.