Ksiegowosc firmy na ryczalcie

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i jedzącej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, trzyma je jednak elastyczność i umiejętność obsługi. Co bardzo ważne, są one dostosowane do ważnych przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najdłuższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do głów prowadzących pełną księgowość, jak a firm liczących się w postaci księgi zysków i rozchodów lub na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada całą gamę funkcji potrzebnych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle łatwym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z projektem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten projekt w zestawieniu z drugimi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć swoje raporty i wydruki, na sam sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych stron z zastosowaniem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa jest ponad realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były pokryte w okresie; ewidencja środków trwałych, a też wartości delikatnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.