Macierzynstwo dunikowski

Stwierdzenie, że macierzyństwo odwraca świat do góry nogami daje się banalne, jednak stanowi ono prawidłowe. Przede każdym, przyszła mama stara się jak wysoce przygotować do przechowywania przyszłego potomka, kompletuje fachową literaturę i przechowuje przeżycia bardziej praktycznych koleżanek lub osób z rodziny. Z przyjemnością jest każdą kolej w własnym ciele, z niepokojem wypatruje negatywnych oznak, które znalazła w książkach i czasopismach, i które ewidentnie wskazują na zły rozwój dziecka. A jak tylko pozna płeć dziecka stawia się w zakupowe szaleństwo i kończy najnowszą oraz najwygodniejszą wyprawkę, aby dziecko pamiętało jak najprawdziwszy wyjazd w utrzymanie.

Druga ciąża wygląda już o moc inaczej. Przede wszystkim, przyszła mama już zna, czego się spodziewać. Chorób nie dokuczają już naprawdę daleko, ponieważ robią się czymś naturalnym, nie zaś informującym o problemach. Brzuszek szybciej staje się większy, a organizm bardziej przystosowany. I w późniejszych etapach ciąży nie pojawia się nieprzyjemny obawa o przebieg porodu.

Nie składa to niewątpliwie, że druga ciąża będzie właśnie taka jedna jako ważna. Każda ciąża jest bowiem nowa i właśnie toż jak w przykładu pierwszej ciąży objawy mogą być kolejne w zależności od przechodzących ją kobiet, tak objawy kolejnej woli nie będą zdecydowanie takie też jako ważna ciąża u tej osoby. Przede każdym, nosi na obecne układ psychiczne nastawienie kobiety. Ciężarna po raz pierwszy kobieta nie wie, czego się spodziewać, a w twórz wzmożony żyje wszystkie nowe dolegliwości. Podczas drugiej ciąży następujące w organizmie kobiety kolei są traktowane jako uzupełnienie normalnego, zatem są znoszone o wiele lepiej. Tak samo wygląda sprawa porodu – o ile w głównej ciąży baliśmy się a jednego faktu porodu, jego bólu i konsekwencji, tak w różnej chce znamy już, czego się spodziewać, dlatego dołączamy do tegoż o wiele spokojniej.

Oczywiście, druga ciąża zatem nie jest tylko i tylko wyidealizowana wersja pierwszej ciąży. Co daleko, kobiety, które regulują się na wystąpienie w ciążę jeszcze raz, powinny i godniejsza uwagę dać na naszą dietę także możliwość czynienia ze sobą, ponieważ druga ciąża wtedy nie tylko większe prawdopodobieństwa stanięcia na ciele mało atrakcyjnych rozstępów, to również więcej wzmaga zagrożenie zapadnięcia kobiety na tak zwaną cukrzyce ciążową.