Home Uncategorized Optima spedycja ksiegowosc

Optima spedycja ksiegowosc

by admin Maj 8, 2017

Optima to liczba programów połączonych ze sobą. Pracują zabierając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele szanse dla delikatnych i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów występujących w korporacji. Samym z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten dany jest dla firm usługowych. W łatwy sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwości jest dodatkowy z rządu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po skończeniu nowej podstawy informacji ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w obszarze jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus idzie na osiągnięcie wszystkiej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem opisujących je wartości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar również z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest oczywista, leczy w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W codzienny i czytelny sposób prowadzi punkt po punkcie do rozwiązania instalacji.