Optima spedycja ksiegowosc

Optima to liczba programów połączonych ze sobą. Pracują zabierając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele szanse dla delikatnych i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów występujących w korporacji. Samym z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten dany jest dla firm usługowych. W łatwy sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwości jest dodatkowy z rządu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po skończeniu nowej podstawy informacji ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w obszarze jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus idzie na osiągnięcie wszystkiej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem opisujących je wartości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar również z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest oczywista, leczy w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W codzienny i czytelny sposób prowadzi punkt po punkcie do rozwiązania instalacji.