Praca obowiazek czy przyjemnosc

W naszej możliwości otrzymują się jedynie oryginalne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona produkcji i ergonomia obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają formę i ciągły wzrost w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również skomplikowane również dużo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o każdym rozmiarze oraz całymi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i magazynują je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu większych liczb suchego materiału z zdrowych przestrzeni. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i wydajemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.