Program funkcjonalny muzeum

Program Enova ma dużo modułów, jakie potrafią być znaczące w marce czy w przedsiębiorstwie w moc aspektach jego funkcjonowania. Moduł Kadry tudzież Płace uczestniczy w ewidencji danych kadrowych, naliczaniu wynagrodzeń, podatków, składek ZUS itd. Zapewnia kompleksową obsługę spraw pracowniczych. Jest on systematycznie aktualizowany do dzisiaj ważnych w Polsce przepisów. Przedstawia go jasny i oszczędny w obsłudze interfejs graficzny, istnieje podobnie w cali zgodny z pakietem MS Office.

Moduł Księga Podatkowa jest jednak odpowiedzialny za obsługę firmy w kwestii ewidencji dokumentacji, księgowania oraz dokonywania sprawozdań bieżących i byłych. To przy jego uwagi wytwarzane są wszelkie zestawienia, rozliczenia i zapisy KPIR. Ułatwia on oraz ewidencję rozrachunków walutowych z automatycznym obliczaniem różnic kursów.
Księga Inwentarzowa pozwala klientom na rejestrację zdarzeń związanych ze sposobami trwałymi. Moduł ważny jest ponad za ewidencję wartości niematerialnych oraz wyposażenia. Możliwe jest kierowanie swoistego terminarza zdarzeń, jakie są skojarzone z ostatnimi środkami. Książkę z modułem można przystąpić w pewnym okresie roku rozliczeniowego.
Moduł Faktury leczy w procesie wystawiania dokumentów sprzedaży oraz decydowania cenników i uzyskiwania wiedzy o kontrahentach firmy. Aplikacja Handel pomaga jej klientom wystawianie dokumentów zakupu, sprzedaży, prowadzenie ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
Szczególnie istotnym składnikiem jest i CRM (Customer Relations Management). Widzi on znane o kontrahentach, ale pozwala też obsługę wypożyczalni i serwisu. Aplikacja Księga Handlowa dostarcza do księgowania, dokumentowania i robienia różnego rodzaju sprawozdań. Narzędzie to w wysokim stopniu usprawnia codzienną czynność księgowych.
Ostatni moduł programu Enova – Delegacje służbowe ma za zadanie wspomagać obsługę i liczenie delegacji polskich i zewnętrznych. W decydującym stopniu ułatwia on bycie przedsiębiorstwa na tym tłu. Enova cennik jest pasowany indywidualnie do każdej firmy. Czynniki brane pod wycieczkę do wielkość przedsiębiorstwa oraz wybór modułów. Istnieje więcej możliwy kup w 3 wersjach: srebrna, dobra i platynowa.