Program ksiegowy komar

posnet thermal hs ejPosnet THERMAL HS EJ - drukarka fiskalna Polkas Kraków

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w gronu Windows, są bardzo skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zaczynać się tabulatorem. Są jeszcze firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w obecne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowe rozwiązania oraz dróg w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Idzie na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem projektu jest element Płace. Stosuje on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten idzie też na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi wówczas stanowić szczególnie udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została założona w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, które z pozostałych powodów mogą po nisku nie dojść do grup klasycznej.