Program ksiegowy z gazeta

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w towarzystwie Windows, są niezwykle skuteczne oraz ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli poruszać się tabulatorem. Są i firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w następne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania również ofercie w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i doskonałej. Idzie na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym elementem planu jest element Płace. Sprawia on szansę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli również na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać toż istnieć niezwykle oryginalna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane koleje w przepisach, które z innych powodów mogą po nisku nie przybyć do wersji klasycznej.