Program optima co to

Oprogramowanie optima dla faktur to fragment dedykowany dla firm usługowych, jaki w przejrzysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z różnymi modułami wysyłka możliwości w planie jest niczym nie ograniczona, co oddziałuje na większą obsługę rozliczeń handlowych oraz zadania księgowe.

Moduł optima kupi na:

 

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-erp-kadry-i-place-w-firmie/

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę transakcji nie jedynie w złotówkach, ale więcej w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż lub kup z ważnymi formami płatności, jak jeszcze określonymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji pomocy i klientów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to moduł, który wspomaga sprzedaż oraz prowadzenie gospodarki magazynowej. Element ten stanowi pełne funkcjonalności modułu dla faktur, a i gwarantuje nam pełną kontrolę procesów transportowych wykonywanych w nazwie, przez co kupi na sprawne zarządzanie towarami, które są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został zaprojektowany z zasadą o problemach sprzedaży detalicznej. Idzie na wykonywanie paragonów oraz powiązanych z nimi faktur sprzedaży. Niezwykle niska obsługa, zgoda z ekranami dotykowymi i urządzeniami do rozpoznawania kodów kreskowych oraz przejrzysty interfejs, tworzy z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do książki w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy jednostkach handlowych. Aplikacja jest zintegrowana z drugimi modułami, z którymi współpracuje w okresie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została stworzona, z rozważają o większym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej danie z wbudowanym aparatem może pracować czynność przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W efekcie książce spośród obecnym oprogramowaniem powstają pliki z wiedzami inwentaryzacyjnymi, jakie można szybko i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na poszczególny adres e-mail lub zapisać jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego stanowi w zupełnie dobrany do dania z systemem optima. W układzie spośród tym rozwiązanie to będzie najczystsze nie tylko podczas inwentaryzacji, a ponadto w sezonie wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik odpowiedzialny jest na części producenta, jak i na kartach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują zarówno z elementem optima Kasa Bank, który daje na następną kontrolę wszystkich zadań połączonych z przepływem środków pieniężnych w walucie.