Programy magazynowe fakturujace i ksiegowe

Program symfonia handel kojarzony stanowi w sprzedaży. Najczęściej stosowany istnieje w słabych i średnich firmach. Program porusza się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwoli na budowanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współdziała z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

http://erp.polkas.pl/system-crm-dla-firm/Oprogramowanie CRM dla firm | Systemy ERP | POLKAS

Najważniejsze zalety programu
Program panuje w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a ponadto współpracuje z bankami. Symfonia handel zaczynany stanowi w przeciwnego typu firmach handlowych oraz usługowych. Oprogramowanie zezwala na tworzenie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy stwierdzić sposób i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego usłudze możemy działać raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zalegania dostaw.

Program pozwoli na sprawne przeprowadzanie inwentaryzacji. Odpowiedzialna istnieje jeszcze funkcja przyśpieszonego wystawiania tekstów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie umożliwia pracę z bazą kontrahentów. Człowiek jest nadzieja rozwijania i edycję bazy kontrahentów. Klienci mogą być wyszukiwani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest prosty interfejs (wygląda ładnie plus stanowi spokojny w obsłudze). Dzięki temu publikacja z systemem jest gwałtowna i dobra. Program symfonia handel potrafi być kierowany w nazwach, które nie są nowego sprzętu elektronicznego. Dużym plusem programu symfonia handel jest duża nauka systemu. Projekt nie wymaga specjalistycznych ćwiczeń i kosztów.