Przedluzanie wlosow nowy targ

https://berndson.pl/pdkp/szkolenia/

Przedłużanie włosów jest jeszcze popularniejszą metodą wśród kobiet, by ich włosy zyskały piękny, duży i bogaty wygląd. Ten środek jest sposobem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele dróg tego zabiegu, w współzależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, ponieważ wszystka z form daje inne produkty.
Samą z najdalszych dróg jest metoda keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zawarta w skórze keratyna zawierająca właściwości regenerujące jest dawana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy dobrej pielęgnacji uważa się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Niezwykle łatwą metodą przedłużania włosów jest metoda na mikroringi. Polega ona na budowaniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich niskich obrączek. Stanowi toż strategia dla osób, które nie mają inklinacji do alergii, gdyż obrączki wykonane są z metalu. Mikroringi wytwarzane są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Główną zaletą tej strategii jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość pewny sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt płaci się od trzech do czterech miesięcy, i po ściągnięciu pasemka mogą być jeszcze wykorzystane, jednak niezbędna jest to zmiana obrączek na kolejne.
Inną metodą jest forma na ultradźwięki, która polega na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, a za pomocą fal energetycznych. Chwali się ją do włosów starych i starych. Czas mienia trwa nawet sześć miesięcy, a efekt jest ściśle niewidoczny. Wadami tej szkoły jest spora wartość i większy i szybko niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, które planują sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na profesjonalne okazje zalecana jest metoda clip on/off, która istnieje dodatkowo najprostszą, lecz jednocześnie najmniej trwałą oraz osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Wadą stanowi prosta cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach i szybka jednorazowa zmiana swojego wyglądu.