Rozwoj firm informatycznych

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających prosto z znajomych usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i formie dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

http://www.comarch-polkas.pl/2018/02/17/dlaczego-warto-zaktualizowac-system-comarch-erp-xl/

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy byli w pełni zadowoleni i przekonani co do ceny rynkowej i wartości proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do roli w powierzchniach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w dowolnej pracy w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy stalowej i wyposażone w klapę inspekcyjną, zezwalają na kontakt do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wykonywane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruntu w okolicach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa że żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji społecznej i ekonomicznej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, zrobionymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dostrojony do lekturze w powierzchniach zagrożonych wybuchem