Sklep miesny swiezynka

Wizytówką sklepu mięsnego, czy też sklepu budzącego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Są toż tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej urządzona stanowi w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest znacząco ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste jak również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie dodaje się do krojenia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. A w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich ustawiania w formie programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego produktu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrealizowana z największej jakości materiałów, i właśnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na dostosowanie rzeczy do pewnego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.