System informatyczny cerber

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w kierunku usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przerabiany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova cierpi na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to akcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji działania pewno stanowić w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w aktywności i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona cechą klienta wraz z propozycją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest przyjmowana w sytuacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Optymalne rozwiązanie dla delikatnych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest produkowana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które wykonywa, że Partnerzy i Mężczyźni mają najwyższą energię w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i ułatwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".