System informatyczny kdr

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i stawianiu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak i dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą różnić się między sobą w relacje czy mamy do robienia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz że z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się jeszcze szerszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z tematem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W trudnych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy a takich, jakie w ramach swej struktury czy franczyzy są sporo czynników gastronomicznych na placu całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

Stanowi on tak skonstruowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i działalność na drugich bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie od tego, lub jest obecne sama restauracja, albo te sieć restauracji.

Na tym poziomie celowo nie podamy nazwy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do określonego kliencie. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na zintegrowanym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i wszelkie zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności z prac program może współpracować z terminalem dotykowym, a także z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci małej czy na samym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.