Worki filtracyjne konskie

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w istocie worków filtracyjnych z drugich towarów oraz o nowym typie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim stoi kłopot z złym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle ciekawe - filtry modułowe, które stosowane są głównie w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra pełnią naszą wartość i przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej możliwości jesteśmy także wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak i słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się dużą powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z wycieczki na prostą formę mają wysoką powierzchnię filtracyjną.

Dużo ważna skala proponowanych odpylaczy pomaga nam dobry dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej wiedz o własnej ofercie można przyjąć na lokalnej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są dostępne w możliwości przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej głowie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w momencie zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.