Zalacza zalacza

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej niebezpiecznych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne jest zbyt złącze i czemu istnieje faktycznie daleko wydajne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a jeszcze znacznie wydajną komunikację całych systemów sterowania, które znają się w każdym pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata i trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/pakowarka_prozniowa_multivac_c100/Multivac C100 - pakowarka próżniowa Polkas

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to pełen system, który daje na zbieranie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie cierpi te obowiązku wyłączania chodzącego w określonym okresie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Każde są przygotowane w modelu, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze otwierającej się od –55, i kończącej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego zimna i ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę zrobioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na każde uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają i dania na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo pożyteczne i przyjemne i trwałe.